Hasta Yatakları Kiralama

Yazan : 07-Jun-2015 Yazar: mehmet Kategori: Hasta Yatakları Okunma: 1741 Yorum: 0

Medikal Hasta Yatakları Kiralama istanbul
Hasta Yatakları 
Günümüzde hastaların bazen hastanede bazende evlerinde bakımı yapılmaktadır.
Bazı hastalar evde bakım esnasında hasta karyolası kullanmaktadır.
Bu karyolalar manuel veya elektrikli olarak ihtiyaç gidermektedir.
baş kısmı ve ayak kısmı karyolalar hastanın rahat etmesini sağlar, 
hasta karyolasında yemek ve günlük ihtiyaçlarını gidermektedir.
normal ev yataklarında hastanın sırt bölümünü yastıklarla doldurup hastayı oturur vaziyette getirmek
bazen hastaya yarardan çok zarar vermektedir. hasta bazende yataktan düşmektedir.
bu gibi kazaları önlemek için hasta karyolası daha güvenceli olarak görülmektedir.

Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları Kiralama

Yazan : 17-Oct-2017 Yazar: mehmet Kategori: Hasta Yatakları Okunma: 903 Yorum: 0

Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları Kiralama

Özel olarak üretilmiş olan hasta yatakları, erişim kolaylığı sağlamak açısından kiralanabiliyor. Firmaların sunmuş olduğu bu imkan sayesinde, hasta bakımı kolay bir hal alacaktır. Kiralık hasta karyolası ile hastalarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Hastanın sürekli yatar pozisyonda olmasından ötürü sırt problemleri yaşaması mümkündür. Bu durumun önüne geçmek için havalı, lazer kesimli ya da anti bakteriyel yatak seçimlerinden birini yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Yatakların çeşitli özelliklerinin olması, hastanızın bakımının nitelikli olmasını sağlıyor. Elektronik özellikleri bulunan bu yataklar maddi açıdan herkesin ulaşabileceği fiyatta olmayabilir. Bu durumda firmalar erişilebilirliği arttırmak açısından kiralamaya imkan vermiştir. Hasta yatakları kiralama ile satın alma gücünüzün olmadığı kaliteli bir yatağı kiralayabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız için özellikleri dikkate almalısınız. İsterseniz tuvalet ihtiyacının rahat karşılanması için lazımlık özelliği bulunan bir yatak kiralayabilirsiniz. Evin içinde yatağın hareket etmesinin yanı sıra, yatak başlığının hareket etmesi sayesinde, hastanız büyük bir konfora kavuşacaktır.

Kiralama işleminiz için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. İnternetten seçmiş olduğunuz bir yatağın evinize teslim edilmesi mümkündür. Yatak seçiminizde boyutlara dikkat etmelisiniz. Eviniz için uygun boyutta olmasına, evde bulunacağı alana uygun olmasına bakmalısınız. Yatağı kiralamanız satın almanız açısından maddi anlamda büyük fark yarattığından, kiralama işlemi sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Hasta karyolası kiralama sayesinde, çok sayıda aile bu imkandan yararlabilecektir.Medikal ve tıbbi malzemeleri

firmamızdan temin edebilirsiniz

24/7 Müşteri Hizmetleri

0216 405 28 28 - 0216 405 28 29 - 0216 405 28 30