Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları Kiralama

Yazan : 17-Oct-2017 Yazar: mehmet Kategori: Hasta Yatakları Okunma: 1705 Yorum: 0

Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları Kiralama

Özel olarak üretilmiş olan hasta yatakları, erişim kolaylığı sağlamak açısından kiralanabiliyor. Firmaların sunmuş olduğu bu imkan sayesinde, hasta bakımı kolay bir hal alacaktır. Kiralık hasta karyolası ile hastalarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Hastanın sürekli yatar pozisyonda olmasından ötürü sırt problemleri yaşaması mümkündür. Bu durumun önüne geçmek için havalı, lazer kesimli ya da anti bakteriyel yatak seçimlerinden birini yapabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Yatakların çeşitli özelliklerinin olması, hastanızın bakımının nitelikli olmasını sağlıyor. Elektronik özellikleri bulunan bu yataklar maddi açıdan herkesin ulaşabileceği fiyatta olmayabilir. Bu durumda firmalar erişilebilirliği arttırmak açısından kiralamaya imkan vermiştir. Hasta yatakları kiralama ile satın alma gücünüzün olmadığı kaliteli bir yatağı kiralayabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız için özellikleri dikkate almalısınız. İsterseniz tuvalet ihtiyacının rahat karşılanması için lazımlık özelliği bulunan bir yatak kiralayabilirsiniz. Evin içinde yatağın hareket etmesinin yanı sıra, yatak başlığının hareket etmesi sayesinde, hastanız büyük bir konfora kavuşacaktır.

Kiralama işleminiz için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. İnternetten seçmiş olduğunuz bir yatağın evinize teslim edilmesi mümkündür. Yatak seçiminizde boyutlara dikkat etmelisiniz. Eviniz için uygun boyutta olmasına, evde bulunacağı alana uygun olmasına bakmalısınız. Yatağı kiralamanız satın almanız açısından maddi anlamda büyük fark yarattığından, kiralama işlemi sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Hasta karyolası kiralama sayesinde, çok sayıda aile bu imkandan yararlabilecektir.

3 Motorlu Jinekoloji Masası

Yazan : 14-Mar-2017 Yazar: mehmet Kategori: ROOT Okunma: 1540 Yorum: 0

3 Motorlu Jinekoloji Masası
Jinekolojik Muayene ve Müdahale Masası özellikle Jinekoloji, muayene, üroloji ve ufak cerrahi operasyonlar için tasarlanmıştır.
3 Adet DC motor sayesinde el kumandası ile sırt aşağı/yukarı, yükseklik ve trendelenburg/ters trendelenburg ayarları yapılabilmektedir.
Yükseklik ayarı özel bir yataklama sistemi sayesinde dikey olarak yapılmakta ve böylece masa yükselirken pozisyonunda herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Koltuk dışındaki abs kaplamalar döşemenin içinde kalacak şekilde dizayn edilmiş olup ve döşeme ve plastik arasına kir vs girmesine engel olmaktadır. Çelik konstrüksiyon galveniz kaplama ve elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumaya alınmış ve tamamı ABS plastiklerle kaplanmıştır. ABS plastik anti-bakteriyel  ve kolay temizlenebilen bir özelliğe sahiptir.
Drenaj kabı masanın yükselme tertibatı üzerine özel bir sistemle takılı bulunduğundan, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketlerini yaparken sabit kalmakta ve masanın hareketlerini engellememektedir.
Oturma kısmının sağında ve solunda paslanmaz malzemeden yapılmış, aksesuar parçalarının takılabileceği bölüm bulunmaktadır.
Bu parçaların üzerine takılan gene paslanmaz çelikten imal edilmiş olan burçlar sayesinde kenara takılan aksesuarlar aşağı, yukarı, sağa, sola ve dereceli olarak 3 boyutlu hareket edebilmekte ve istenilen noktada sabitlenebilmektedir.
Masa üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

Standart Aksesuarlar : Diz destekleri 2 adet
Kol destekleri 2 adet
El tutamaðı 2 adet
Havlu tutucu
Paslanmaz atık koyma kabı ( 3 Lt )
sdUzunluk : 177 cm.
Yükseklik : 61 / 81 cm.
Oturak Eni : 60 cm.
Oturak Uzunluk : 40 cm.
Sırt Uzunluk : 59 cm.
Kolçak Eni : 20 cm.
Kolçaklı En : 100 cm.
Başlık Uzunluk : 21 cm.
Sırt Eni : 63 cm.
Ayak Uzunluk : 63 cm.
Ayak Eni : 57 cm.
Yan Raylı En : 68 cm.
Trendelenburg : 13°
Ters Trendelenburg : 4°
Sırt Açısı : 78°

Medikal Tekstil

Yazan : 16-Feb-2016 Yazar: mehmet Kategori: ROOT Okunma: 2293 Yorum: 0

Sağlık Çalışanlarına Forma Önlük
Sağlık çalışanlarının genel tekstil ve kıyafetlerini firmamızdan ekonomik fiyatta temin edebilirsiniz.
Doktor, hemşire, sağlık personeli, laboratuvar çalışanları, mühendisler, stajerler, ögrenciler meslek kurslarının forma, önlük vb. tekstil ihtiyacını karşılamak için özenle secilmiş kaliteli kumaşlardan kare yaka, zarf yaka, D yaka, beşgen yaka şeklinde onlarca farklı forma modellerini bizden temin edebilirsiniz. doktor hemşire nöbet forması modelleri en iyi kaliteyi sağlayacak şekilde özenle üretilmektedir. 
%25 Pamuk %75 polyester karşımı Alpaka kumaştan üretilen doktor hemşire kıyafetleri kesinlikle sararma ve tüylenme yapmaz, rahat ve kolay kullanım sağlar. 
Ütülenmesi oldukça kolaydır. 
Medikalblog yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. 
Bu yüzden bütün forma modelleri imalatcı firma üretimi garantisi altındadır. 
Herhangi bir sararma tüylenme gibi olumsuz durumunda veya malzeme hatasında kusurlu ürün derhal tarafımızdan kontorl edilerek değiştirilir. 
Bununla beraber forma modellerinden memnun kalmadığınız takdirde değişim imkanı da bulunmaktadır. 
Ürünle ilgili bir şikayetiniz olduğunda telefon, fax veya mail yoluyla ulaşmanız durumunda istediğiniz çözüme ulaşmak için gerekli işlem başlatılır.

Medikalblog

Açık Adres bilgisi
Karşı yakadan gelen misafirlerimiz Firmamıza 4 yoldan gelebilirsiniz.

1 – Deniz ulaşımı ( gemi, motor, deniz otobüsü ) ile Kadıköy rıhtıma geldiğiniz zaman otobüs duraklarının karşısında güllüoğlu baklavayı göreceksiniz, diğer köşede 1 milyona portakal suyu sıkan dükkan bulunmakta ve yan sokağı reşit efendi sokaktır yukarı doğru çıkarsanız sol kolda 45/A Medikalblog tabelasını göreceksiniz.

2 – Marmararay son durak ayrılık çeşmesidir. bu durakta ininiz. Acıbadem taşköprü cad ışıklara yürüyünüz, sağda mezarlık bitimi 4 yoldan sağ taraftan halitağa caddesi istikametine yürüyünüz çeşmeyi geçip sağda köşede kebabçıdan sağa dönünüz aşağı yürüyüşte 50 mt sonra sağ kolda 45/A Medikalblog tabelasını göreceksiniz.

3 – Metrobüs son durakta ininiz söğütlü çeşne istikametine yürüyünüz halitağa cad sorunuz, bizi ararsanız size daha açıklayıcı yardımcı oluruz, 10 dakika sonra reşitefendi sokak 45/A Medikalblog tabelasını göreceksiniz.

4 – Otobüsle veya Minibüsle Kadıköy rıhtıma gelirseniz 7 dak sonra firmamızda olursunuz.

Açıklayıcı bilgi ve Çevremizde tanınmış kurumlar :

Kadıköy Nüfus Müdürlüğü, Kadıköy Türk Telekom, Aras Kargo Rıhtım Şubesi, Pera Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi, Bade Otel Kadıköy.

Medikalblog Sağlıklı Günler Diler.
Medikal Blok Medikal
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Adres : Osmanağa Mah Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok No : 45 /A
Kadıköy – İSTANBUL
Medikal Telefon : 0216 349 80 80 – 0216 405 28 28 PBX
Acil Mobil : 0530 286 53 43
omronmedikal.net@gmail.com

Masaj Masası

Yazan : 13-Jun-2015 Yazar: mehmet Kategori: Masaj Masaları Okunma: 2924 Yorum: 0

Masaj Masası

Masaj masaları imalattan veya ithalattan satışa sunulmaktadır.
1 - en ucuz masaj masaları 
ayakları katlanan ve baş kısmı hareketli olan modeldir.

2 - Masaj Masası Metal AyaklıMedikal ve tıbbi malzemeleri

firmamızdan temin edebilirsiniz

24/7 Müşteri Hizmetleri

0216 405 28 28 - 0216 405 28 29 - 0216 405 28 30